top of page

מאמרים וכתבות

המדריך למנגיש המתחיל

מטרתו של מדריך זה לתת ל"מנגיש המתחיל" את הידע הבסיסי הנדרש, באופן קצר ופשוט תוך מענה על השאלות הבאות: למי להנגיש? עבור מי? מה מוטל עלי לבצע במסגרת ההנגשה? מה הסיכונים אם לא אנגיש? (אכיפה)...

רישוי של עסקים החייבים בהתאמות נגישות: דברי הסבר

בתי עסק בהם ניתן שירות לציבור, צריכים להיות נגישים לאנשים עם מוגבלות, בהתאם לחוק.

על-מנת להבטיח זאת, נדרשים בתי העסק להראות, גם במסגרת הליך קבלת רישיון עסק או

חידושו כי מתקיימות בהם התאמות הנגישות...

נגישות הסביבה הבנויה: אמצעי אזהרה והכוונה לאנשים עם מוגבלות ראייה

תקן זה דן באמצעים, לרבות סימנים, לאזהרה, איתור והכוונה במרחב לאנשים עם מוגבלות ראייה.

התקן קובע הוראות דרישות לגבי תכונות, בדיקות, התקנה ותחזוקה של אמצעים אלה...

Please reload

13.jpg

שימושים עיקריים לפרופיל אלומיניום

השימוש באלומיניום לעיצוב הבית תופס תאוצה בשנים האחרונות. הסגנון החדשני, המחיר הנוח ועמידות החומר עצמו מהווים שילוב מבטיח של אסתטיקה ופרקטיקה, ועל כן האלומיניום הופך לשכיח יותר ויותר בארץ ובעולם.

schluter shelf מדפים דקורטיביים לחדרי רחצה

היתרונות המשמעותיים של האלומיניום והמוצרים שכדאי לייצר ממנו

אלומיניום הוא מחצב שנמצא בטבע, וליתר דיוק בקרום כדור הארץ. למעשה זהו היסוד הנפוץ ביותר בשכבה החיצונית של הכוכב שעליו אנחנו חיים אחרי החמצן והסיליקון.

RJ.jpg

התאמת סוג הפרופילים לסוג העבודה שמבצעים

בכל ביצוע של פרויקט שבו נדרשים פרופילים, יש לבחור את הסוג האופטימלי על פי אופי הפרויקט. לכל לכל עבודה כדאי להשתמש בפרופיל אלומיניום. לא בכל ביצוע אפשר לסיים את ההרכבה ללא שימוש בפרופיל פינתי. הדגשים הבאים יסייעו בהתאמה סוג הפרופילים לסוג העבודה שמבצעים.

פרופילי אלומיניום.jpg

קידום פתרונות גימור בענף הבניין: התמקדות בפרופילי אלומיניום ותעלות חשמל

תעשיית הבנייה נמצאת במצב מתמיד של אבולוציה, כאשר טכנולוגיות וחומרים חדשים מעצבים מחדש ללא הרף את הדרך בה אנו מתכננים, בונים ומסיימים מבנים. תחום אחד שראה התקדמות מדהימה הוא תחום פתרונות הגימור.

steven-ungermann-myu5vdvFMm4-unsplash.jpg

בחירת חלונות למפתחים גדולים של בניין – איך עושים את זה נכון?

כאשר מתכננים מבנים בקנה מידה גדול, כמו בניינים למשל, היזמים והקבלנים נדרשים לקבל החלטות הרות גורל, לצד החלטות שישפיעו באופן משמעותי על העיצוב הכללי ועל מידת הפונקציונליות של המבנה.

פרופיל אלומיניום לפרגולה.jpg

תכנון והרכבה של פרגולות אלומיניום

במידה ואתם מתקינים פרגולת אלומיניום אתם בוודאי תצטרכו פרופילי אלומיניום, באתר של אייל ציפויים תוכלו למצוא מגוון פרופילים איכותיים במחירים טובים לקהל הרחב, ניתן תמיד ליצור קשר עם אייל ציפויים בנוגע לייעוץ והכוונה אישית.

אייל ציפויים - 27 שנות מצויינות

חברת אייל ציפויים חוגגת בימים אלו 27 שנות מצוינות זיהוי פתרונות ייחודיים, טכנולוגיות מתקדמות ומוצרים חדשים היו חלק מסל המטרות שהוצבו לפעילות החברה ביום הקמתה...

...

ארכיג'וב - אריגי זכוכית דקורטיביים לחיפוי קירות פנים

SYSTEXX - קולקציית החיפויים הדקורטיביים לקירות מבית VITRULAN

אריגי הזכוכית של SYSTEXX מציעים יתרונות ייחודיים, טכניים, כלכליים ואקולוגיים, לעומת חומרים מסורתיים כגון ויניל, משטחי טיח או גבס. לאחר יישום SYSTEXX BY VITRULAN על הקירות, ניתן לשלב מגוון רב של צבעים וליצור...

ארכיג'וב - אייל ציפויים בע"מ סטנדרטים של מצויינות

עוד שנה נחגוג 30 שנה להיווסדנו!

כן, חברת אייל ציפויים בע״מ ממשיכה בהובלתה בהחדרת שיטות ומוצרים מתקדמים בענף הבנייה. שלושה עשורים חלפו מיום שבו התבקשנו למצוא פתרון הולם ואיכותי למפגש קצוות אריחים. ואכן הפתרון נמצא בתערוכת בנייה בחו״ל. לא רק, מאות מוצרים ופתרונות בנייה נחשפו ל״משוגעים לדבר״ ובמשך

....

ארכיג'וב - סדרת המדפים החדשה - Schluter Shelf

סדרת המדפים החדשה מבית אייל ציפויים - Schluter Shelf- המדפים הדקורטיביים לחדרי רחצה וחדרים רטובים. המדפים  עשויים אלומיניום  ונירוסטה מוברשת. החומרים מתאימים במיוחד לסביבות רטובות ושומרים על נראות  לאורך זמן גם בחשיפה מתמשכת למים.
המדפים מופיעים במגוון גימורים, עיצובים ודגמים שונים. כדי להבטיח התאמה מדוייקת לעיצוב חלל האמבט.

Please reload

פרופיל הפרדה של אייל ציפויים בע"מ

התאמת פנלים לרצפה והתקנתם: מדריך למתקין העצמאי

התאמת פנלים לרצפה והתקנתם בצורה טובה ונכונה היא תורה שלמה. כדי לעשות את העבודה נכון וכדי לקבל תוצאה מיטבית צריך לדעת כיצד להתאים בין סוג הרצפה ובין הפנלים ואיך להתקין את הפנלים במדויק כדי שישלימו את הריצוף וישמרו עליו לאורך שנים.

painter-g9fea645f5_1920.jpg

שיפוץ בית

בעולם טכנולוגי כמו שלנו, אין ספק שבעוד 10 שנים נזכה לראות חידושים שהיום אנחנו אפילו לא יכולים לדמיין. כבר ברגע זה, המכוניות החשמליות מתחילות להשתלט על הכביש. מי היה מאמין, נכון? אבל הטכנולוגיה לא מתחילה ונגמרת בכבישים, היא עושה את הדרך אל כל רובד בחיים שלנו.

th2_p.2436.1-77020_b.jpg

ספייסרים לריצוף: דרך מהירה לריצוף אריחים

פילוס מאוזן ומרווחים שווים הם תנאי לריצוף אריחים במראה אחיד. במאמר הבא נסביר איך משיגים את התוצאות האלה עם ספייסרים לריצוף וכיצד מתאימים אותם לסוג העבודה שרוצים לבצע

bermix-studio-iwz5tmhjl7o-unsplash.jpg

איך לבחור קבלן גמר לפרויקט שיפוץ משרדים?

שיפוץ משרד עשוי לשדרג את החלל באופן דרמטי, ולכן לשדרג גם את החברה. יחד עם זאת פרויקט מסוג זה עלול גם להסתבך, ולהתארך, ולשבש במידה ניכרת את התוכניות העסקיות.

WhatsApp Image 2024-02-21 at 15.54.56.jpeg
WhatsApp Image 2024-02-21 at 15.54.56.jpeg

שיפור יעילות הבנייה עם תבניות בטון מפלסטיק

בתחום הבנייה, דיוק ויעילות הם מעל הכל. בטון, בהיותו אבן יסוד בפרויקטי בנייה, דורש תשומת לב קפדנית לפרטים במהלך תהליך היציקה שלו. כלי חיוני אחד המסייע בתהליך זה הוא תבנית הבטון.

bottom of page