top of page

חידושים לבית

בעולם טכנולוגי כמו שלנו, אין ספק שבעוד 10 שנים נזכה לראות חידושים שהיום אנחנו אפילו לא יכולים לדמיין. כבר ברגע זה, המכוניות החשמליות מתחילות להשתלט על הכביש. מי היה מאמין, נכון? אבל הטכנולוגיה לא מתחילה ונגמרת בכבישים, היא עושה את הדרך אל כל רובד בחיים שלנו. לא רחוק היום שבו היא תדפוק לנו בדלת, תחצה גם את גבולות הבית שלנו, ותספק לנו פיצ'רים שיהפכו את החיים שלנו לנוחים יותר.

אבל רגע לפני שהקדמה "פולשת" לחייכם והופכת את הבית שלכם לחכם יותר (שעון מעורר שמסתנכרן אוטומטית עם הלו"ז היומי שלכם, מקלחת שיודעת לזהות את טמפ' המים המועדפת עליכם), הגיע הזמן שנדבר על כל הדברים בבית שאתם דחיתם עד היום, כמו שיפוץ למשל. ואנחנו לא מתכוונים לשיפוץ ענק, אלא רק לשינויים ולשדרוגים שאתם יכולים לבצע בעצמכם, ובכל זאת לא עושים. אם הסיבה לדחיינות היא מחסור בכלים, תנו לנו להציע לכם את הפיתרון הבא: ארגז כלים מאובזר לבית.

מכירים את זה שאתם רואים איזה סרטון עיצוב בפינטרסט? או וידאו DIY בפייסבוק? איזה מדליק זה נכון? מעורר את החשק לחדש את הבית בעצמכם עכשיו – לצבוע את חדר השינה, לבנות פינת ישיבה בחצר, לתלות את המדפים ההם שאתם אוהבים.

אבל לא מעט אנשים אפילו לא מרשים לעצמם להישאר נאמנים למוטיבציה, הם מתנערים ממנה. המעטים שכן, צריכים לוודא שיש להם את כל מה שדרוש כדי להיסחף איתה.

אם אתם אנשים של יצירה, של עבודה עם הידיים, כאלה שיש בהם את הטאץ' של השיפוץ, וכשמתקלקל משהו בבית הם ישר מתקנים – אנחנו מצטערים לבשר לכם, אתם חייבים להחזיק בארגז כלים.

תחביב או תרפיה, זה לא משנה- כלי עבודה איכותיים יהפכו כל פרץ מוטיבציה לשעת יצירה וחידוש כיפי וקליל.

לשפץ את הבית בסטייל ובקלות

ארגז כלים חכם יכיל מגוון כלי עבודה קטנים ובינוניים שיוכלו לשמש אתכם בביצוע עבודות תחזוקה שונות – אם הכיסאות במטבח קצת חורקים, תוכלו להבריג אותם עם מברג בקלות. אם אתם רוצים לתלות תמונה חדשה בסלון, תוכלו לעשות את זה עם פטיש ומסמר. אם הזמנתם רהיט חדש להרכבה עצמית, תוכלו להרכיב אותו עם מפתח אלן. וכל הפעולות האלה, יהפכו את הבית שלכם למקום טוב יותר.

גם במעבר דירה זה יכול לחסוך לכם לא מעט כסף. הוא מזמן מצבים שבהם יש צורך לתלות מדפים, להתקין טלוויזיה, לפרק ולהרכיב רהיטים. במקום להזמין איש מקצוע שעולה לא מעט, תוכלו לעשות את הכל בעצמכם.

עוד יתרון של ארגז כלים איכותי הוא העמידות שלו. אם מדובר בכלים איכותיים, תוכלו להיות בטוחים שהם ילוו אתכם לאורך זמן.

כלי עבודה מומלצים

למקצוענים מביננו שכבר מחזיקים בארגז כלים איכותי ורוצים להעשיר את הקטלוג, הנה המלצה על כמה כלים מתקדמים:
 

מקדחה/מברגה בוש GDR 105-  שתיים עשרה וולט, שוקלת פחות מקילו, מגיעה עד למהירות של 2,600. מוצרים נלווים: 2 סוללות ליתיום A24, ו-V12.
 

KK W 1 WERA- ערכת 35 כלי עבודה קטנים בקופסת בד קלה שניתן לאחסן בקלות על מדף. הערכה מגיעה עם: ראצ'ט ציקלופ 0.25 אינץ', 7 בוקסות לכלים ידניים וחשמליים, מחזיק ביט, 13 ביטים 89 מילימטר, 6 ביטים משולבים, 6 ביטים למתכת, בודק מתח ומחזיק ברגים.

bottom of page